Potraviny Nápoje Drogerie Elektro Auto-moto Dům a zahrada K podnikání Ostatní
Úvod Ostatní Crossový trenažér Kettler Cross M

Crossový trenažér Kettler Cross M

« Předcházející

V této kategorii je 14 produktů

Následující »
Crossový trenažér Kettle... 

Cena za 1 ks: 8.799,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Základní specifikace Crossový trenažér Kettler Cross M
Kompaktní rozměry
Snadné ovládání
Tichý chod
Doprava ZDARMA
Záruka 24 měsíců
Detailní popis Crossový trenažér Kettler Cross M

Pro koho je crosstrenažér vhodný

Crossový trénink se jakožto univerzální aerobní cvičení hodí v podstatě pro všechny, kdo chtějí trénovat bez specializace na určitý styl tréninku či zaměření na konkrétní svalové partie. Z hlediska kondice a fyzické zdatnosti je crosstrenažér KETTLER CROSS M vhodný jak pro začátečníky, tak pro aktivní sportovce drobnější postavy. Crossový trenažér nabízí velmi pohodlný a rozmanitý trénink, a je tak jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro domácí fitness.

Výbava trenažéru
Tréninkový počítač - přehledný LCD displej s 6 permanentně zobrazovanými funkcemi. Měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie.
Akustický varovný signál při překročení horní hranice pulsu. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.
Odstup nášlapných ploch 20 cm. Délka kroku 35 cm. Magnetický brzdný systém s tichým chodem.
Plynulá regulace brzdného odporu závisle na otáčkách. Údaj o zátěži v rozmezí 1-8 stupňů se zobrazuje na číselníku nad ovladačem zátěže.
Tichý převodový systém. Všechny kloubové spoje jsou osazeny ložisky, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku za pomoci plochého průmyslového řemenu s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 12 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:8,75.
Elektronické měření pulsu - dodatečné držadlo umístěné u displeje je vybaveno dlaňovými senzory pro snímání pulsu.
Ergonomické prvky - ergonomicky tvarované kyvné páky, úzký rozestup nášlapů pro přirozený pohyb, nášlapy je možné polohovat podle postavy.
Bezpečnostní prvky - nastavitelné protiskluzové nášlapné plochy. Vysoká stabilita. Vyrovnání nerovností podlahy. Vysoká stabilita díky výškovému vyrovnání nerovností podlahy (umístěno vzadu).
Stabilní konstrukce ze značkové oceli. Ocelový rám umožňuje zatížení 110 kg.
Snadná manipulace - pevná kolečka (umístěná vpředu) zajišťují pohodlnou manipulaci a snadné přesouvání trenažéru.
Napájení trenažéru. Tužkové baterie (2 × AA - 1,5 V).
Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 115 × 62 × 160 cm.

Trénink na crosstrenažéru
Posilované partie a vliv na zdraví - horní polovina těla: hrudník, ramena, záda, paže - dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka Trénink na crossovém trenažéru je komplexním pohybem, při kterém se procvičují všechny svalové skupiny (s výjimkou břicha) a přitom jsou eliminovány takzvané mrtvé body, což znamená nezatěžování kolen. Díky eliptickému pohybu nášlapných ploch umožňuje crosstrenažér komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšeného zatěžování kloubů, čímž se trénink stává vhodným i pro osoby s kloubními problémy. Velice efektivní nástroj pro spalování tuků a získávání kondice.

Použité technologie
magnetický brzdný systém
dlaňové senzory pro měření tepu

Detaily

Kategorie Ostatní
Objednávkový kód 103412

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Mohlo by vás zajímat

Všechny produkty

Seznam značek


TOPlist